YAŞAM 22.11.2020 06:23:00 0

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinin köklü ailelerinden Özcan ve Deniz ailesi mutlu günlerinden birini yaşadı.

İlçenin girişimci iş adamlarından İlkay Özcan, evlilik yolundan Baklavacı Ballıoğlu sahibi Filiz Deniz ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinin köklü ailelerinden Özcan ve Deniz ailesi mutlu günlerinden birini yaşadı. İlçenin girişimci iş adamlarından İlkay Özcan, evlilik yolundan Baklavacı Ballıoğlu sahibi Filiz Deniz ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Ereğli’nin girişimci genç iş adamlarından İlkay Özcan ile Baklavacı Ballıoğlu Firma sahibi Filiz Deniz, aile arasında düzenlenen nişan merasimi evlilik yolunda ilk adımı attılar. Düzenlenen nişan merasimine aile yakınları olan Zekiye Altuntaş, Meryem Yavuz Özcan, Alev Dulu, Tuanna Yavuz, Mehmet Tuzcu, Niyazi Özcan ve Hüseyin kaba katıldı. Nişan yüzüklerinin takılmasının ardından kurdeleyi aile büyüğü Hüseyin Kaba kesti.  Nişan merasimi sonrasında konuşan mutlu çift “Evliliğin ilk adımı olan nişan merasimimizi gerçekleştirdik. İnşallah PANDEMİ salgınının bittiği güzel bir günde sevenlerimiz ile güzel bir düğün merasimi düzenlemek istiyoruz” dediler.