SPOR 12.09.2021 21:36:00 0

Altay imzayı attı…

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) transfer çalışmalarına start verdi.

Altay imzayı attı…
Zonguldak Ereğli Spor (ZES) transfer çalışmalarına start verdi. 
Karadeniz Ereğli’nin popüler takımlarından Zonguldak Ereğli Spor 2021-2022 futbol sezonu için transfer çalışmalarına başladı. 
İlk transferini Spor Toto 2. Lig takımı Zonguldak Kömürspor’dan gerçekleştiren Zonguldak Ereğli Spor Tunahan Altay ile anlaştı. 
Futbola Ereğli Belediyespor’da başlayan ve Zonguldak Kömürspor’a transfer olan Tunahan Altay Akademi Ligindeki başarısı ile dikkat çekiyordu. 
Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Tevfik Cengiz Demirci ve Kulüp Avukatı Turan Uzun ile bir araya gelen Tunahan Altay “Ereğli Belediyespor’daki futbol yaşantımdan sonra Zonguldak Kömürspor’da forma giyme şansını yakaladım. Futbol benim yaşam sitilin diyebilirim. Birçok şeyden vazgeçebiliyorum. Ama futboldan vazgeçemiyorum. Zonguldak Ereğli Spor amatör takımlar arasında varlığını hissettiren ve gençlere verdiği önem ile ön plana çıkan bir takım. Artık uzun yıllar Zonguldak Ereğli Spor forması giymek istiyorum” dedi. 
Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Tevfik Cengiz Demirci ise “Tunahan Altay genç olmasının yanında kısa sürede kazandığı tecrübe ile takımımıza büyük katkı sağlayacaktır. İnşallah ailemizde mutlu olur” dedi.