Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 02:53
 
VALİMİZ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
VALİ SAYIN ERDOĞAN BEKTAŞ’IN (24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ) MESAJI
GÜNDEM Haberi
VALİMİZ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

T.C.

ZONGULDAK VALİLİĞİ

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden

22.11.2019

 

 

VALİ SAYIN ERDOĞAN BEKTAŞ’IN  (24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ) MESAJI

 

Ülkelerin ekonomik ve toplumsal yaşamlarının iyileştirilmesi, kalkınması, ancak eğitim öğretime gereken hassasiyetin gösterilmesi ile mümkündür.

İşte bu nedenle eğitim- öğretim ülkemizin her zaman öncelikli konuları arasında yer almış, değerli öğretmenlerimizin gösterdiği azim ve fedakârlık sayesinde bugünlere ulaşılmıştır.

Dünyanın en kutsal mesleklerinden birisi olan öğretmenlik büyük bir emek, fedakârlık, hoşgörü ve sabır isteyen ulvi bir meslektir.

Öğretmenlerimiz  geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, bilgi ile donatarak aydınlık, huzurlu, mutlu, kalkınmış bir Türkiye hedefine doğru sorumluluklarını  her zaman büyük bir  özveri ve azimle yerine getirmektedirler.

Toplumsal yaşantımızda saygın bir yeri olan, değerli öğretmenlerimizin yetiştirdiği çocuklarımız, ülkesine, milletine, milli ve manevi değerlerimize yürekten bağlı, kendine güvenen, okuyan, araştıran, sorgulayan, güzel ahlak ve sorumluluk sahibi kişilikli bireyler olarak ülkemizi gelişmiş ülkeler içerisinde söz sahibi yapacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı  insanlığa faydalı bireyler olmaları yolunda büyük emek, özveri, sabır ve hoşgörü sergileyerek gelişmelerine katkı sağlayan, geleceğimizin mimarları, eğitimin temel taşı ve vazgeçilmezleri öğretmenlerimizin  “ Öğretmenler Gününü  kutluyor;

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa  Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal etmiş, tüm öğretmenlerimizi,  rahmet,  minnet ve saygıyla anıyor, emekli öğretmenlerimize sağlıklı huzurlu mutlu bir yaşam,  görevde olan öğretmenlerimize de  başarılar diliyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİMİZ, 24, KASIM, ÖĞRETMENLER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı