Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 00:10
 
Protokolden Rektör Çufalı'ya ziyaret
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Kdz. Ereğli Kaymakamı, Ereğli Belediye Başkanı ve çeşitli kurum ve kuruluş temsilcileri ve parti başkanları tarafından ziyaret edildi.
DİĞER Haberi
Protokolden Rektör Çufalı'ya ziyaret

10 Şubat 2020 Pazartesi gerçekleştirilen ziyaretle ilgili Bülent Ecevit Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Basın Bölümünden şu bilgiler verildi:


Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil POSBIYIK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan KELEŞ, Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Yücel OKTAY, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet CİVELEK, AK Parti İlçe Başkanı M.Fatih ÇAKIR, CHP İlçe Başkanı Dr. Eylem Ertuğ ERTUĞRUL, MHP İlçe Başkanı Rahman DEMİRTÜRK, İYİ Parti İlçe Başkanı Dr. Evrim BALBALOĞLU ve BBP. İlçe Başkanı Turabi ÇELİK’ in katılımı ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa ÇUFALI ziyaret edilmiştir.


Bu ziyarette Kampüs alanındaki son gelişmeler ve yapılacak Fakülteler değerlendirilmiş ve bundan sonra izlenecek yol haritası görüşülmüştür. Olumlu havada geçen ziyaret sonrasında inşaatlara Proje sonrasında ivedi başlanılması ve yeni Fakültenin kurulması için istişarelerde bulunulması kararıyla ziyaret sona erdirilmiştir.  

 

Kaynak: (ÇİLEK HABER GAZETESİ) - ÇİLEK HABER GAZETESİ Editör: ATİLLA YAMAN
Etiketler: Protokolden, Rektör, Çufalı'ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı