Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 02:27
 
Potansiyel aday, tecrübeli isim Fatih Çakır mı?
AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığında 3 dönemdir görev yapan tecrübeli politikacı Mehmet Fatih Çakır'ın potansiyel aday olduğu konuşulurken, kongre tarihinin yakında açıklanacağı öğrenildi.
SİYASET Haberi
Potansiyel aday, tecrübeli isim Fatih Çakır mı?

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı'nın 6'ncı Olağan Kongresi'nin Ocak-Şubat (2020) ayları arasında yapılacağı tahmin edilirken, gazetemizin aldığı duyumlara göre, potansiyel aday olarak mevcut başkan M. Fatih Çakır'ın ismi ön plana çıkıyor...


Bilindiği gibi, AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığında, üç dönemdir aktif olarak görev yapan deneyimli politikacı Çakır, ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarında daha da kalkınması için birçok proje önerileri sunarak konuyla ilgili ekibiyle birlikte, çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirmiş, sık basın toplantıları ile kamuoyunu gelişmelerden haberdar etmişti. 


AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı 6'ncı Olağan Kongresi'nin net tarihinin önümüzdeki haftalarda netlik kazanması bekleniyor.
Diğer yandan, hatırlanacağı üzere, 2017 yılında gerçekleştirilen AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı'nın 5'inci Olağan Kongresi'nde, Fatih Çakır tek aday olarak üçüncü kez partinin ilçe başkanlığı koltuğuna oturmuştu.   

 

Çakır'ın ilçenin turizm, sosyo-kültürel ve ekonomik olarak kalkınmas anlamında çeşitli projeleri bulunmaktadır. 

 

Kaynak: (ÇİLEK HABER GAZETESİ) - ÇİLEK HABER GAZETESİ Editör: ATİLLA YAMAN
Etiketler: Potansiyel, aday,, tecrübeli, isim, Fatih, Çakır, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı