Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 23:14
 
NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İlçe turizmine katkı sağlamak adına Nostalji Treni Akçakocalıların hizmetine sundu.
GÜNDEM Haberi
NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ

NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,  İlçe turizmine katkı sağlamak adına Nostalji Treni Akçakocalıların hizmetine sundu.

Batı Karadeniz’in incisi Gülen Yüz Akçakoca’da yaz aylarında hizmet verecek olan  Nostaljik Gezi Treni Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ilk test sürüşü ile hizmete girdi.

İlk test sürüşünü yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Nostaljik Trenin direksiyonuna geçerek çocuklara şehir turu attırdı. Akçakocalı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören nostaljik tren İstanbul caddesi üzerinde tur attı. Başkan Yanmaz Nostaljik Gezi Trenini seçimlerden önce söz verdiğini belirterek şu şekilde devam etti.’’ Batı Karadeniz’in incisi Düzce’nin denize açılan gülen yüzü olan Akçakoca seçim öncesi çocuklarımıza nostaljik tren sözü vermiştik, bu sözümüzü de yerine getirdiğimiz için memnunuz,  inşallah diğer verdiğimiz sözleri de yerine getirmek için gayret içerisindeyiz. Sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum.’’ Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: NOSTALJİK, TREN, HİZMETE, GİRDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ
NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ
NOSTALJİK TREN HİZMETE GİRDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı