Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 02:00
 
MHP'den AKP'ye hayırlı olsun ziyareti...
MHP'den AKP'ye hayırlı olsun ziyareti...
SİYASET Haberi
MHP'den AKP'ye hayırlı olsun ziyareti...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Saffet Bozkurt'a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı Rahman Demir türkü ve AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt Cumhur İttifakı’nın ilçede devam edeceğini ve güzel hizmetlere imza atacaklarını söylediler.

Ereğli'yi Cumhur İttifakı’yla beraber ileriye taşlayacaklarına inandıklarını belirten Demirtürk açıklamasında  “İnşallah Cumhur İttifakı’nı beraber ileriye taşırız, herhangi bir sorun yaşanmadan uzlaşı içinde taşırız. İki genel başkanımıza layık olacak şekilde. Biz onların emir askeriyiz. O yolda yürümeyi taahhüt ettik genel başkanımın talimatıyla. İnşallah Ereğli’de beraber yürürüz, Cumhur İttifakı’nı layık olduğu yere taşırız” dedi. 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt’ da açıklamasında MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti. Ereğli’de birlik beraberlik içinde bu mücadeleyi yürüteceklerini söyleyen Bozkurt  “Her iki teşkilat da delegelerin gönlünü alarak seçilmiştir. Ereğli’mize hayırlı olsun. Cumhur İttifakı, Türkiye gönüllülerinin ittifakıdır. Cumhur ittifakı öncelik Türkiye diyenlerin ittifakıdır, yıkım ittifakı değildir. Bu noktada sayın genel başkanlarımızın izleri doğrultusunda, Ereğli’de biz de birlik beraberlik içinde bu mücadeleyi yürüteceğiz. Ereğli’nin politikalarını belirlemede, sorunlarını çözmede her zaman Rahman Başkan’ın görüşlerini dikkate alacağız.  Sorunların çözümünde birlikte hareket edeceğiz. Birbirimizi tanıyoruz, inşallah bu birlikteliği Ereğli’nin menfaatleri noktasında kullanmaya devam edeceğiz. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi Yapılan ziyaret sohbetin ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'den, AKP'ye, hayırlı, olsun, ziyareti...,
Yorumlar
Haber Yazılımı