Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 20:30
 
Demirkol’dan ziyaret üstüne ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol, Karadeniz Ereğli ve İzmit’te bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Demirkol’dan ziyaret üstüne ziyaret

Kdz. Ereğli ilçesinin CHP Gülüç Belde Başkanlığına yaklaşık 2 ay önce başkan olarak atanan yıllardır CHP emektarlarından İhsan Demirkol, yeni yılla birlikte ziyaretlerine hız verdi. Görev dağılımı ve çalışma planlama toplantılarının ardından ziyaretlere başlayan Demirkol, son bir hafta içerisinde, geçtiğimiz ay yapılan kongrede tekrar başkanlığa seçilen CHP İzmit Merkez İlçe Başkanı Hakan Çakar’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Demirkol, Çakar’ın, CHP İlçe Başkanlığına seçilen Eylem Ertuğ Ertuğrul ve yönetimi, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve CHP Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ile Deniz Yavuzyılmaz’a selamlarını ilettiğini belirtti. Çakar’ın ayrıca, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ve görevince başarılar dilediğini kaydetti.

CHP Gülüç Beldesi Teşkilatı Başkanı İhsan Demirkol, yönetimiyle CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul’u, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun ile birlikte 17 Ocak 2020 Cuma makamında ziyaret ederek, Ertuğrul ve ekibine başarılar temennisinde bulundu. Ertuğrul ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getirerek, konuklarına teşekkürlerini sundu.

Demirkol, Ereğli’de Aydın Elektrik’in sahibi Aydın Karadağ ve Kdz. Ereğli Orman İşletme Saymanı Yaşar Karakırık’ı da ziyaret ederek, çalışmalarıyla ilgili bilgiler edindi.

Demirkol, esnaf , sivil toplum örgütü, kurum-kuruluş ziyaretlerinin periyodik aralıklarla önümüzdeki haftalarda sürdürüleceğini belirtti.

Kaynak: (ÇİLEK HABER GAZETESİ) - ÇİLEK HABER GAZETESİ Editör: ATİLLA YAMAN
Etiketler: Demirkol’dan, ziyaret, üstüne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı