Haber Detayı
06 Eylül 2020 - Pazar 22:27
 
Başkan Demirkol, ziyaretleri değerlendirdi
Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul ve yönetimi, CHP Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol ve yönetimini ziyaret etti. Ayrıca, Çengel Burnu Mahallesi Muhtarı Ergün Demirtaş’ta belde başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
Başkan Demirkol, ziyaretleri değerlendirdi

Haber Merkezi - CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı E. Ertuğ Ertuğrul ve yönetimi tarafından 6 Eylül Pazar, Gülüç Beldesi CHP İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştirildi.

Nezaket ziyaretinde CHP Ereğli İlçe Başkanı Ertuğrul ve Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol arasında, gündemdeki konularla ilgili diyaloglar kuruldu.

İlçe örgütünün ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan, ziyaretten duyduğu memnuniyete dikkat çeken CHP Belde Başkanı Demirkol; “Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul ve yönetimi belde başkanlığımızı ziyaret etmiştir. Parti olarak yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. İlçe Başkanlığımızın ziyareti bizi onore etmiştir. Sayın Eylem Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

DEMİRTAŞ’TAN ZİYARET

CHP Gülüç Belde Başkanlığı ayrıca gün içerisinde Gülüç Beldesi Çengel Burnu Mahallesi Muhtarı Ergün Demirtaş ve yönetimi tarafından da ziyaret edildi.

Belde Başkanı Demirkol ve Muhtar Demirtaş arasında, yapılması gerekenler ve olası ihtiyaçlar ile gündemdeki konular üzerinde fikir alışverişi yapıldığı belirtildi.

Demirkol, ziyaretten dolayı Muhtar Demirtaş ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Kaynak: (ÇİLEK HABER GAZETESİ) - ÇİLEK HABER GAZETESİ Editör: ATİLLA YAMAN
Etiketler: Başkan, Demirkol,, ziyaretleri, değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı