Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 01:19
 
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
GÜNDEM Haberi
ANKARA TEMASLARIMIZ...

ANKARA TEMASLARIMIZ...

 

Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Atilla Yaman, Ankara ziyaretinde çeşitli milletvekillerini ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgiler edindi. Ziyarette, Gazeteci Timuçin Özat'ta yer aldı.

Çilek Haber Medya Grubu'nun İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman, beraberinde gazeteci Timuçin Özat ile Ankara'da temaslarda bulundu.

7 Kasım Perşembe sabah erken saatlerde Ankara'ya varan basın mensupları Yaman ve Özat, ilk olarak saat 09.00'da Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın İrtibat Birimi'ni ziyaret ettiler. Yaklaşık yarım saat süren ziyaretimizde Basın İrtibat Birimi'nin çalışmaları ile ilgili bilgiler edinildi.  Basın İrtibat Birimi yetkilileri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını kaydettiler. Yaman ve Özat'ta sıcak karşılamadan dolayı teşekkürlerini sunarak, TBMM programı için yola çıktılar...

7-8 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) de,  Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Cumhuriyet Halk Partisi  Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu ile Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Seyit Torun ziyaret edildi.

POLAT TÜRKMEN ZİYARETİ...

Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Yaman ve Yenihaber Gazetesi Timuçin Özat, 7 Kasım Perşembe, AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen'i Meclisteki makamında ziyaret etti. Meclisin yoğun gündemine rağmen Yaman ve Özat'a vakit ayıran Vekil Türkmen, konukları ile yaklaşık 20 dakika sohbet ederek, Meclis ve Zonguldak'ın genel gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Türkmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaret fotoğraf çekimi ile son buldu.

AHMET ÇOLAKOĞLU ZİYARETİ

"Tersaneler konusunda çalışmalar yapılacak"

TBMM temaslarında, Meclisin yoğun gündemine rağmen görüşme fırsatı elde ettiğimiz vekillerden biri de AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu idi. 8 Kasım Cuma öğleden sonra yapılan ziyarette, genel gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Vekil Çolakoğlu, yıllar önceki küresel krizden etkilenen Karadeniz Ereğli'deki tersaneler bölgesi ile ilgili çalışmaların yapılacağını kaydeden AK Parti Milletvekili Çolakoğlu, detaylı açıklamaların altyapı faaliyetlerinin tamamlanmasının ardından yapılacağını söyleyerek, Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Yenihaber Gazetesi Muhabiri Timuçin Özat'a ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi.

ÜNAL DEMİRTAŞ ZİYARETİ

7 Kasım Perşembe TBMM'de makamında ziyaret edilen CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Gazeteci Timuçin Özat ile yaklaşık 1 saat sohbet etti. Meclisin ve bölgemizin (Zonguldak ve ilçeleri) gündemi ile ilgili sohbet şeklinde değerlendirmeler yapan Demirtaş, Karadeniz Ereğli'ye fırsat buldukça geldiğini, Meclisin yoğun gündeminde Zonguldak'ın sorunlarını da değerlendirerek kamuoyuna açıklamalar yaptığını kaydetti. Demirtaş, Zonguldak bölgesinin yanı sıra toplumsal konularla ilgili çalışmaların içerisinde de yer aldığını belirterek, bu kapsamda ülkenin çeşitli il ve ilçelerine seyahatler  gerçekleştirdiğini, bazende yine çalışmalar kapsamında yurt dışına çıktığını söyledi. Demirtaş bölgenin sorunlarını Mecliste yaptığı konuşmalarda sık şekilde dile getirdiğini de hatırlattı.

55-60 dakika süren ziyaretten duyduğu memniniyeti aktarak Vekil Demirtaş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından tamamlandı.

YILMAZ TUNÇ ZİYARETİ

Çilek Haber Medya Grubu Sahibi Atilla Yaman ve Gazeteci Timuçin Özat, 7 Kasım Perşembe, TBMM'de AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'a ziyaret gerçekleştirdi.

Meclisin yoğunluğuna rağmen Bartın'a sık şekilde gittiğini ve çalışmaları takip ettiğini aktaran Milletvekili Tunç ile yaklaşık yarım saaat boyunca Bartın Bölgesindeki çalışmalar, Meclisin gündemiyle alakalı sohbet ettik. Vekil Tunç'a da Karadeniz Ereğli ve Zonguldak'ın gündemiyle ilgili öne çıkanları özet şeklinde aktardık.

Vekil Tunç, gazetecilere ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

AYSU BANKOĞLU ZİYARETİ

Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman ve Yenihaber Muhabiri Timuçin Özat, 8 Kasım Cuma, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu'nu TBMM'deki makam odasında ziyaret etti.

Meclisin gündeminin çok yoğun olduğunu kaydeden Vekil Bankoğlu, Bartın bölgesi ile ilgili proje faaliyetlerinin yapıldığını söyleyerek, ziyareten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini sundu.

Yaklaşık 20 dakikalık ziyaret, fotoğraf çekiminin ardından son buldu. 

SEYİT TORUN ZİYARETİ

Çilek Haber Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman ve beraberindeki gazeteci Timuçin Özat ile birlikte CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun'u TBMM'deki makam odasında ziyaret etti.

7 Kasım Perşembe günü öğleden sonra yapılan ziyarette, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin gündeminin çok yoğun olduğunu ifade eden Vekil Torun, Karadeniz Ereğlili basın mensuplarından bölgenin gündemi ile ilgili de kısa bilgiler aldı.

Milletvekili Seyit Torun, ziyaret ve tanışmadan dolayı memnuniyet duyduğunu söyledi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaret fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

    

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANKARA, TEMASLARIMIZ...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
ANKARA TEMASLARIMIZ...
Yorumlar
Haber Yazılımı